Leden 2012

Selena Gomez má úspěch s Mr. Saxobeat

31. ledna 2012 v 19:42 »NEWS

Selena má vždy po ruce nějaké překvapení pro fanoušky. Jedno z nich, písničku Mr. Saxobeat, zazpívala na koncertech v rámci svého posledního turné.
Selena Gomez zpívá na svém turné "We Own The Night" nejen vlastní muziku, ale jako překvapení si vždy připraví i nějakou písničku jiného zpěváka. Naposledy fanouškům zazpívala Mr. Saxobeat, kterou původně nazpívala Alexandra Stan.


Mr. Saxobeat se stala v roce 2011 letním hitem a po svém vydání se rychle vyšplhala do čela hitparád. Není tedy divu, že si Sel tuhle písničku vybrala jako speciální bonus. Publikum šílelo a fanoušci si singl točili na video.WOTN Tour Press Conference in Chile!

30. ledna 2012 v 15:04 »A.2012«
Tady jsou zatím jen 3 fotky ze Seleniné včerejší tiskové konference na turné We Own The Night v Chile. Seleně to moc sluší a má luxusní boty!


Miley a Selena nahé pro Playboy?

30. ledna 2012 v 13:42 »NEWS
Časopis Playboy oslovil Selenu Gomez a Miley Cyrus. Chtěl by s nimi nafotit odvážné fotky. Co na to tyhle dvě stars?
Podobným způsobem se fotila do prosincového čísla také Lindsay Lohan a vydánís jejími fotkami trhlo rekord v prodejnosti. Vydavatel si tedy slibuje stejný, ne-li větší úspěch i od fotek Miley a Seleny. Ty by rád viděl na obálce časopisu!

Podle britského ´Now Magazine´ jsou obě celebrity hodně vysoko na seznamu dívek, které by se v Playboyi měly objevit. Miley je údajně na žebříčku ještě výš, i když vydavatel tuší, že je to nejspíš jen nereálné přání jeho čtenářů.

"Pro obě dívky by focení na naši obálku byla obrovská věc, i když není pravděpodobné, že by nám na focení kývly," dává tušit vydavatel. "Miley ale nemá po skandálu s kouřením marihuany úplně neposkvrněnou pověst, takže doufáme, že by její tým mohl dovolit trochu drsnější image a zkusit i něco nového," uvažuje.

Zatím to ale vypadá, že ne všechna přání se plní, a zřejmě se nesplní ani toto vydavatelům pánského magazínu...

Cosmopolitan (March)

29. ledna 2012 v 23:15 »M.2012«
Selena se objeví v březnu na obálce časopisu Cosmopolitan. Vypadá opravdu nádherně!

Selena Gomez Mesmerize Poster

29. ledna 2012 v 14:10 »PHOTOSHOOTS
Našla jsem 3 plakáty k Seleninému novému parfému Mesmerize. Jsou opravdu krásné!

Sophia - Who Says

29. ledna 2012 v 11:42 »VIDEOS«
Sophia je rozkošná! Sophia je 5ti letá holčička, která bojuje s leukémií. Hudba je její lék.Inspirujte se stylem Seleny Gomez

28. ledna 2012 v 13:43 »NEWS
Selena Gomez - mladičká hvězda programu Disney Channel, zpěvačka a přítelkyně Justina Biebra roste do krásy. Z nenápadné slečny se v průběhu posledních let stala módní ikona, která sklízí jeden úspěch za druhým.
Selena, která v červnu oslaví své 20. narozeniny, začala svou kariéru již před 10 lety, kdy si zahrála v dětském seriálu Barney & Friends. Nejvíce se však proslavila díky rolím v seriálech na dětském programu Disney Channel. V poslední době se o ní hovoří nejen jako o herečce, ale jako o zpěvačce. Jejím posledním hitem se stal singl "Hit the light" a do paměti lidí se určitě vryla i díky vztahu se zpěvákem Justinem Biebrem.
Ve světě reflektorů je důležitý talent a snaha prosadit se, ale také musíte skvěle vypadat. Bez toho by díru do světa neudělala. Pojďme se tedy podívat, čím Sel okouzlila celý svět…

Na premiéru filmu Zvonilka Selena zvolila zelené šaty s vázáním kolem krku. K tomu hnědé lodičky. Velmi jednoduchý outfit se mi líbí a není co vytknout.

Selena Gomez navrhla svou vlastní značku oblečení - Dream Out Loud. Kolekce je určena pro náctileté dívky. Na akci, která propagovala právě její značku, se chtěla cítit hlavně pohodlně. Proto se oblékla do džín, trika a celý outfit oživila hnědou koženou bundou.

A opět tu máme pohodlný outfit. Selena má ráda jednoduchost a pohodlí a tento styl jí velmi sluší. Černé úzké kalhoty, bílá košile společně s vzorovanou šálou byla skvělou volbou.

Na závěr trocha elegance. Paparazzi Selenu nachytali při odchodu z jedné televizní show. Sukně s vysokým pasem a korzet jí moc slušel.